BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tobulybė

Sako, kad tobulybei ribų nėra… Bet aš žinau tobulybės reikšmę. Ne vieną, ne dvi… Begalybę. Matyt čia ir prasideda tobulybės ribos. Mano tobulybė paprastesnė. Tai ne Ponas Nuostabusis. Tai netgi neturi būti mylimasis. Ko gero net negali būti mylimuoju, nes šitaip viskas susigadintų. Tobulybė nesaldina arbatos, bet sako, kad tai padarė. Tam, kad nepasitikėtum kitais. Tobulybė meluoja. Ne tam, kuris mato tobulybę, o tiems, kurie jos nemato. Norite pamatyti mano tobulybę? Jūs jos nepamatysite, nes ji jums meluoja. (uždaras ratas…)

Tobulybė nepešdama šukuoja plaukus. Ji nedidelė melancholijos atmaina. Rytais geria žalią arbatą, o vakarais kakavą. Mėgsta “pasivaikščiojimus be teksto”. Miega ir valgo toje pačioje lovoje. Tobulybė skaito. Garsiai, po truputį ir su  tikinčiu ja. Tobulybė cituoja pati save. Ji tiki fėjomis ir Tuo, Kurio Niekas Nepažįsta. Ji klauso muzikos gulėdama ant žemės. Tobulybei gražus nuogas kūnas, bet ne toks tobulas, kaip jos. Ji mėgsta tobula chaosą ir mažąją sekundą fortepijone. Nenutrūkstančius gitaros garsus. Dideles snaiges, pakalnutes, ir jazminų kvapą ji dievina labiau už tą, kuri ja tiki. Ji mėgsta, kai jai suleidžia pirštus tarp plaukų. Pirštais rašo ant nugaros. Apskritai, ji labai mėgsta netobulas rankas. Ir tų rankų raudonus nagus. Tobulybė vertina painiai liūdnas mintis ir eilėraščius. Žiūri filmus. Gražius, prancūziškus, juokingus, bet jaukius. Ne banalius. Bet ji mėgsta jaukią banalybę. Romantiką, kuri nesibaigia sujauktai patalais… Nors taip. Baigiasi. Nes tobula romantika pasibaigia netikėtu užsnūdimu, nuo ryto nepaklotoje lovoje. Jai patinka vaikščioti po mišką. Gauti ir dovanoti dovanas. Užuosti kavą, nesvarbu, kad jos negeria. Jos netrikdo, kai netikėtai pakuteni jos veidą blakstienomis. Jai patinka netikėtumai. Ji mėgsta eiti į teatrą. Bet noriai valgo namie.  Stebi dangų ir žaidžia futbolą. Koridoriuj. Svajoja. Daug.

Mano tobulybė, nesvarbu, ar tai būtų jis ar ji, mėgsta bučiuotis. Į skruostus. Tris kartus. Gerti vyną mėgsta taip pat. Ir pyragus. Su obuoliais ir be. Džiaugiasi šiltomis balomis ir skėčio užmiršimu. Jai patinka senos nuotraukos ir šešiasdešimtmečių pasakojimai, kuriais ji grožisi.

Man tiesiog patinka stebėti tobulybę. Tobulumą supantį mane. Viską kas susideda į tobulybę. Tokia tobulybė kartais kvepia citrinomis, vėju arba vaiko plaukais. Norėčiau mylėti tobulybę, bet bijau jos vieną dieną netekti, tad gėrėsiuosi ja ir paslapčiomis kartosiu: “Myliu tave, kaip naktis myli žvaigždžių stebėtojus. Mylių tave, mano chaotiška, tobulybe. Myliu kaip šiurpuliukus bėgančius per nugarą išgirdus lengvą džiazą.”

Tik staiga, nejučiomis suprantu… mylėti tobulybės nepakanka. Kiekviena tobulybė turi matyti, ją matančiame kitą tobulybę. Tuomet gimsta tobula meilė.

Camila Mingori)

tobulos svajonės... (nuotraukoje: Camila Mingori)

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (15) | “Tobulybė”

 1.   Alastarr rašo:

  po velniais, velniskai grazus, skanus netgi sakyciau, irasas ;) kaip tycia labai tinkamas pries nakti, bent jau man:)

 2.   ohsochic rašo:

  pavydžiu tau, niekada nemačiau tokios tobulybės kurią matai tu.

 3.   dtbiurger rašo:

  Bet ar reikia tos tobulybes? ar tada butu idomu gyvent…

 4.   Ieva rašo:

  ohsochic, juk sakiau, kad aplinkiniams mano tobulybė meluoja.. :)
  dtbiurger, ta tobulybė čia atskleista tokia netikėta, chaotiška.. netobula tobulybė. :)
  ačiū, už komentarus.

 5.   bernadeta rašo:

  Patraukli tavo tobulybė, tik ji nėra mano. Visiems ji skirtinga… Gal aš jos net nenoriu.

 6.   slepiuosi rašo:

  Skaitau, randu tiek visko artimo. Ir dabar galvojau ‘tai aš jau veik ir tobula:)’… Tavo idealizavimu atrodo taip… BET - kalbėt apie tobulybę labai sunku, nes tiesiog labai jau pavojungas dalykas su krūva paradoksų:( Šaunu, kad aprašei ją kaip, hm, kaip čia pasakyt, - įasmenindama. Ir gavosi labai gražus įrašiukas:) *šypsosi ir spaudžia dešinę*:)

 7.   Ieva rašo:

  bernadeta, visų tobulybės skirtingos. Ir netobulos.
  slepiuosi, ačiū. Kaip ir minėjau, vieną, savo tobulybę gali suprasti tik matantysis, kitiems ji meluoja. :)

 8.   Beta rašo:

  grazus tikrai kurinys :) mintys aiskiai isdestytois viskas liuks . tik su 1 dalyku nesutinku ir niekad nesutiksiu . tobulybes nera . tobulybe yra tik Dievas , bet asmuo kaip Dievas musu protu yra nesuvokiamas reiskinys . Graziai parasyta bet neteisingai.

 9.   Ieva rašo:

  Beta, aš nekalbu apie pačią tobulybę. Aš pasakoju, kokią ją matau aš. :) Nesu didelė tikinčioji. :)

 10.   Sauliukas rašo:

  manio rasyte tikra tobulybe …myliu as ja neapsakomai… ;)****************@@@~~~~ <33333

 11.   Ieva rašo:

  Sauliukas, jūsų komentaras mane sutrikdė. Manau, tai būtų geriau pasakyti savo mylimajai. :)

 12.   Bernoske rašo:

  Tu rasai apie save….Tobulybė yra pasiekti laisvę, laisvę į kurią tu po truputį žengi….Tobulybė tai mūsų kasdieninis gyvenimas, tik jis nebūna paprastas, tu kas valandą, kas sekundę supranti, kad paprasti įvykiai tavęs nebedžiugina, trokšti pasauliui save parodyti ne tokią kokia buvai prieš tai, bet kokia esi dabar- nepaprastą, gerą merginą, kuri siekia aukštesnio proto ir abipusės naudos tarp savęs ir pasaulio.Tubulybė, tai trokšti pasauliui dovanoti save, padaryti jį geresnį ir išmintingesnį.Siekti tobulumo galime mes visi, tik nedaugelis jį pripažįsta, kai kam jis neįmanomas dalykas, kitam tik miražas vidury dykumos.Siekti tobulybės nėra lengva, tam turime aukotis, bet auka nebus bevertė, ji kiekvieną dieną vis labiau mus stiprins. Nedaugelis yra pasiekęs tobulybę-ribą kurioje žmogus tampa visavertis, bet turime to norėti,nes tik žmonės pasiekę tobulybę bus vertinami šiame ir kitame pasaulyje. Tad linkiu tau sekmės!

 13.   Ieva rašo:

  iš tikrųjų tai… ne apie save. ir kodėl tobulybę jūs įvardinate kaip būtent tokią ir ne kitokią. Visi mes matom skirtingą tobulumą supantį mus. Šiame įraše aš siekiau parodyti, kad tobulybė nėra siekimo reikalaujantis dalykas. Tobulumo atspindžius mes regime aplink save… Tai tobulumas jūsų akyse, bet gal ne mano, gal ne dar kažkieno…

 14.   Wen Neyman rašo:

  I think this web site contains very good indited content articles.

 15.   Andrew Pelt rašo:

  Become a model on WebChatX and make loads of money.

Rašyk komentarą