BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

parsiduodantys kūnai

Prasiveria girgždantys vartai nenorom praleisdami besistumdančius kūnus. Ant prekystalių mėtosi vakarykštės prekės. Jos jau niekam nebepatrauklios todėl nustumiamos į šoną, kaip paskutinės eilės prekės. Stalai nuklojami naujomis grožybėmis. Kiekviena žavi vis labiau, bet žinai, kad gali išsirinkti tik vieną. Privalai rasti gražiausią, o ryt galėsi ją išmesti. Juk galėsi ateiti ir nusipirkti dar vieną. Tau parsiduoda visos.
Kiekvienas kūnas nori būti nupirktas, bet tu dairaisi tarp prekystalių ir nerandi tos vienintelės, kuri tiktų šiai nakčiai. Nerandi tokio kūno, kurį galėtum pasilaikyti ilgiau nei vieną naktį. Ar tau pabodo pirkti naujus kūnus? Nebijok, visada atsiras parsidavėlių. Niekada nebijok užeiti ten, kur galbūt uždrausta. Ten visuomet rasi dar vieną, visai neblogą egzempliorių. Žinoma, jis bus tinkamas tik vienai nakčiai. Bet juk tai ne problema, ar ne?
Pirmosios žvilgsnis pasirodė per šaltas? Nesvarbu, kad ir kiek prekystalių akylai peržvelgtum, visų jų žvilgsniai lediniai. Nes tai, tik prekė. Tokias tu panaudoji ir išmeti už keletą centų ir šleikštulį, kurį palieki jų sielose. Tačiau jų sielos tau nerūpi. Tai tėra n-tasis  jų  vaidmuo tavo gyvenime.
Ši nėra tokia graži, kokios norėtum? Bet negi tu pamiršai, kad prekės nusidėvi? Matyt kaip tau, ji per daug kartų pirkta ir parduota… tau reikia naujesnės prekės. Dar šiltos. Nespėjusios suprasti kur pateko.
Galbūt šiąnakt tu vėl nusitempsi dar vieną kūną. Prekę už tau priimtiną kainą. Bet juk puikiai žinai, kad ji nieko nepakeis. Jau seniai taip? Negi vis dar naiviai tiki, kad dar vienas kūnas išgelbės tavo sielą? Gal pagaliau pradėk ieškoti tikrosios sielos, o ne dar vienos prekės? Sielos neparduodamos. Jos tavo kūno nebemato, nes tu pardavei savo siela už kūnus, kurie kasnakt pasirodo tau už sutartą kainą. Negi kūnų kaina, verta tavo sielos? Netgi kūnai turi sielas. Nesvarbu kaip suteptas, bet turi. Tu vienintelis pardavęs siela, dėl dar vieno kūno… Eik, vėl apgaulingai parduok dar vieną naktį kūnui, kuris nebeturi sielos.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (18) | “parsiduodantys kūnai”

 1.   Tiltas per amžinybę rašo:

  Atidaviau sielą. Tam, kuris neperka kūnų. O jis man atidavė savąją.

 2.   glamourgirl rašo:

  +

 3.   cinamonas rašo:

  kūnų krauvėlė?

 4.   cinamonas rašo:

  *krautuvėlė;D

 5.   Ieva rašo:

  cinamonas, taikliai kaip niekad. Tik šįkart panašiau į turgų. Ne visų sielos tokios brangios, kad atitiktų rinkos kainą.

 6.   momoire rašo:

  man patiko ;]

 7.   Roxanne rašo:

  sužavėta +1

 8.   Ieva rašo:

  ačiū. :)

 9.   tomas rašo:

  neblogai

 10.   laurabiok rašo:

  Patiko +1

 11.   razzledazzle rašo:

  +1 :)

 12.   mmm rašo:

  pažįstu vieną tokią prekę… šlykštu su tokiu žmogum bendraut,. +1

 13.   krūmas rašo:

  Dažnai kartoji tas pačias minits. Nepaisant to, visai neblogai.

 14.   Ieva rašo:

  Dar kartą dėkoju už komentarus. :) Tikiuosi, kad ir toliau vertinsite mano darbelius. Ačiū. :)*

 15.   Vendetta rašo:

  Plojimai.

 16.   KaRa rašo:

  drasu ir tikra.

 17.   bbuciuke rašo:

  Sužavėta.

 18.   Ieva rašo:

  realybė visuomet žavi, kai ji tau parodoma tokia, kokios tu nematei. ačiū.

Rašyk komentarą