BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

nuosavos kaukės

Dažnai man nutinka toks keistas dalykas… Kai kažkuo imu ir nusiviliu (arba nuvilia mane) stengiuosi viską padaryti 120% geriau. Nežinau ar tai koks nors “lyderio genas”, ar dar kas, bet esmė ta, kad taip yra. Visuomet pasistengiu atrodyti geresnė, kad parodyčiau savo vidinę stiprybę ir pasitikėjimą savimi, bet… Ar taip yra iš tiesų? Galbūt aš tik stengiuosi sudaryti tokį įvaizdį, tam kad save paguosčiau, jog nesu tokia beviltiška??
Štai ir vėl likau nuvilta. Šį kart merginos-ir-vaikino-susižavėjimo srityje. Ko gero šiek tiek banaloka, ar ne? Bet kadangi tai mano problema, ji man svarbi, o, bet, tačiau šį kartą (manau, kad išvis to nedarysite) apie tai neskaitysite. Grįžtam prie reikalo. Taigi, aš ir dabar nusprendžiau pasirodyti vienintelė, nepakartojama, etc. tam, kad įvykdyčiau sau kilusią piktą mintį (”Gailėsiesi, to ko netekai… velniškai gailėsiesi.”), dėl kurios dabar truputį graužiuosi ir už ją ant savęs pykstu.
Norėdama parodyti kokia aš šauni, ėmiau piktai mąstyti, kokia  pasistengsiu būti nepriekaištingai pasitempusi, graži, protinga, žaisminga, žavinga (ir visokia kitokia -inga). Nusprendžiau daugiau praleisti laiko rūpinantis savimi, pradėti bėgioti, pasistengti įgauti grakštesnes formas, bet taip pat priaugti keletą kilogramų. Tačiau ėmiau gilintis į savo pačios vidų ir supratau šį tą skaudaus… ši maža, sugniuždyta mergaitė tenori apsimesti nuostabia, tam kad niekas nesuprastų kaip ji blogai jaučiasi. Gležna ir nesaugiai besijaučianti mergaitė nori, kad ją kas nors globotų ir saugotų, nes jai nesaugu ir ji nepasitiki savimi, todėl ir stengiasi sudaryt “šaunuolės” įvaizdį.
Tas mane išgąsdino ir truputį nuliūdino, nes aš juk niekad nemėgau apsimetėlių, o štai dabar pati tampu tokia.

*Živilė Ba - Stop That Train

iki kito savo sielos gelmių nagrinėjimo. Ieva

P.S. šiandien labai linksmai ir greitai nukasėm bulves. Kalbėjom įvairiom temom ir sužinojau, kad turiu velniškai gražų antros eilės pusbrolį. :D

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (6) | “nuosavos kaukės”

 1.   cinamonoKrautuvele rašo:

  juk kai pradedi mylėti ir rūpintis savimi, tada ateina tokios akimirkos, kai tikrai patiki, kokia tu - inga :) manau, jog nieko blogo įrodyti sau, jog gali būti šauni. taip taip, pirmiausia įrodyk sau, o ne kažkam kitam.

 2.   ieva rašo:

  Mane paliko vaikinas. Ašaros susikaupė, bet instinktyviai kėliau galvą aukštyn, nors širdyje griūtum į pagalvę ir žliumbtum. na čia vienas toks atvejis. Puikiai suprantu kaip jautiesi.

 3.   Edgariukas rašo:

  BOHAHAHAH … fainas fainas

 4.   Tiltas per amžinybę rašo:

  Svarbu ne įrodyti aplinkiniams, kad tu puiki, o pačiai tuo patikėti. O tai du visiškai skirtingi dalykai. Ir visgi labiausiai gydo apkabinimai.

 5.   Ieva rašo:

  Kartais labai norisi to tikro šilto apkabinimo, kad galėčiau tiesiog stovėti ir jausti, kad kažkas mane apsaugos, bet jie ima dingti iš mano gyvenimo, o pasakyti: “galiu tave apsikabinti?” nepatogu.. kad ir kam besakyčiau.

 6.   Andrius rašo:

  “ši maža, sugniuždyta mergaitė tenori apsimesti nuostabia, tam kad niekas nesuprastų kaip ji blogai jaučiasi.” aš elgiuosi panašiai. Dažniausiai esu linksmas, visus užvedinėjantis, drąsinantis žmogus ir visų akyse esu linksmas ir puikiai gyvenantis žmogus, tačiau niekas nežino kaip man sunku..

Rašyk komentarą